ALİ TAŞCI KİMDİR?

27 Mayıs 1993 yılında İzmit/KOCAELİ’de doğduktan sonra eğitim hayatım farklı şehirlerde geçti. Son olarak Burdur Mehmet Akif Ersoy üniversitesini tamamlayarak eğitim hayatımı sonlandırdım. Aktif olarak 2012 yılından beri kişi ve kurumlara web tasarım ve seo alanında hizmet sunmaktayım.

Neler Yapıyorum?

2012 yılından bugüne kadar ki süreçte birbirinden farklı alanlarda profesyonel çalışmalara imza atmamın yanı sıra kendi projelerimi geliştirerek sektörde farklılık yaratmaya çalıştım.

Bunun yanı sıra web tasarım alanında ve yine seo alanında markaların ihtiyaçları olan tüm çalışmaları tek vücutta toplamayı başardım! Aktif olarak sağladığım hizmetlerimin başında web tasarım ve seo hizmeti gelmesinin yanı sıra, e-ticaret site kurulumları, sosyal medya yönetimi, mekan tanıtımları ve fotoğraf & video çekimleri gibi hizmetlerde sunmaktayım. Ek olarak kendi markam olan Bi Adam Medyanın yönetimini sağlamakta ve o alanda da markamın ve müşterilerimin taleplerini karşılamaktayım.

Neler Yapabilirim?

Genel olarak yaptıklarıma ek olarak yapabileceğim bazı çalışmalar da mevcut. Sol kısımda sizlere bahsettiğim gibi bugüne kadar pek çok alanda bilgi sahibi, tecrübe sahibi ve uzmanlık edindim. Bunların bazılarını kendi mesleğime bazılarını ise heybeme attım.

Neler yapabilirim kısmının ucu çok açık ama markanız için ihtiyacınız olan tüm PR çalışmalarını tek koldan yönetebilirim, e-ticaret alanında faaliyet gösteren firmanızın cirolarını arttırmaya yönelik danışmanlık sağlayabilirim veya Seo alanında ki eksiklerinizi giderecek uzaktan eğitim verebilirim. Daha fazla neler yapabilirim diye merak ediyorsanız, iletişim kanallarımdan bana yazmaktan çekinmeyin, konuşalım. Neler yapabiliriz bir bakalım.