Opencart E-Ticaret Paketi | Ucuz E-Ticaret Paketi 2021

opencart e-ticaret paketi
  • 02/06/2021

Opencart e-ticaret paketi ile birlikte sizler de artık hızlı ve zahmetsiz şekilde e-ticarete giriş yapabilecek ve aynı şekilde ürün ve hizmetlerinizi müşterilerinize sunabileceksiniz. Özellikle pandemi döneminde e-ticaretin çok fazla artmasından sonra internet aramalarında genel olarak e-ticaret nedir, e-ticaret nasıl yapılır ve ucuz e-ticaret paketleri aramaları yapılmaya başlandı. Bu arama sonucunda pek çok firmanın sunmuş olduğu e-ticaret paketlerinin yanı sıra içerik sayfaları da bu aramalardan fayda sağlayarak sitelerine trafik çekerek gelir elde ettiler.

Genel olarak insanlar e-ticaretin ne olduğu hakkında tam olarak bilgi sahibi olmamakla birlikte yapmayı istemektedir. Bundan dolayı bugün ki yazımda sizlere opencart e-ticaret paketi hakkında bilgi verecek ve aynı zaman da e-ticaret nedir, e-ticaret nasıl yapılır sorularına da cevap vererek kafanızda ki soru işaretlerini gidermeye çalışacağım.

Öncelikli olarak e-ticaret paketimizden başlayarak konuya giriş yapmak istiyorum. Yakın zaman da kendi altyapımız ve kendi tasarımımız ile birlikte oluşturduğumuz e-ticaret paketimizin sloganı ucuz e-ticaret paketi olabilir. Bunun tam olarak karşılığı verdiğini düşünüyoruz çünkü amacımız kobiler ile birlikte çalışabilmek ve kobilere e-ticaretin aslında sanıldığı kadar pahalı olmamakla birlikte uygun fiyatlara sahip olunabileceğini göstermek.

Bundan dolayı bizim paketimizin versiyon adı ucuz e-ticaret paketi olabilir. 🙂 Bununla birlikte e-ticaret paketimizi kullanmaya başlayan bir kaç müşterimiz bile var. Hatta şöyle ki mevcut e-ticaret sitelerini yeni sistemimize geçiren müşteriler bile var. Bu güzel bir şey çünkü yaptığınız şeyin beğenilmesi ve tercih edilmesi bundan sonra ki geliştirme ve iyileştirmelerinize doğrudan moral kaynağı oluyor. O yüzden sizler de her zaman için olumlu eleştiriler ile bize destek olabilirsiniz. 🙂

Opencart E-Ticaret Paketi Özellikleri

Opencart e-ticaret paketi ile birlikte sahip olacağınız pek çok alternatif var. Bu yazımda sizlere kısaca bundan değinerek e-ticarette önemli olan kriterler nelerdir bunları da söyleyeceğim.

Öncelikli olarak oluşturduğumuz ucuz e-ticaret paketi versiyonumuz ile birlikte alt kısımda ki görselde ki gibi bir arayüze sahip siteniz olacak. Tabiki bu arayüz değiştirilebilir, biz kendi görsel zevkimize göre demo bir site oluşturduk. Siz bu arayüzü kendi sektörünüze, kendi ürünlerinize ve hizmetlerinize göre şekillendirebilirsiniz.

İkinci olarak sitede olmazsa olmaz durumlardan birisi müşteri hesapları noktasında çalışma yaptık. Bu noktada müşteriler ürünlerin sipariş durumlarını görebiliyor, takip edebiliyor ve güncelleyebiliyorsunuz.

Tabi bunlara ek olarak bir de her sitede olmazsa olmaz opencart kredi kartı entegrasyonu da yine oluşturduğumuz opencart e-ticaret paketi içerisinde yer almakta. Burada önemli bir nokta var belirtmem gereken, opencart modüllerini kullanabilmeniz için bazılarının üretici firma tarafından yetkilendirilmesi gerekir. Kredi kartı entegrasyonu gibi, burada kredi kartı firmasına başvuru yaparak ticaret yapacağınızı belirterek e-ticaret kredi kartınızın entegrasyon onayını almanız gerekiyor. Firma tarafından size verilen bilgileri sistem içerisinde aktif ettiğiniz herhangi bir problem olmadan gönül rahatlığı ile kullanıma devam edebiliyorsunuz.

Opencart e-ticaret paketi
Opencart E-Ticaret Paketi

Yukarıda belirtmiş olduğum 3 kriter her e-ticaret sitesi için olmazsa olmazların başında yer alıyor. Bundan sonrası tamamen kişiselleştirilebilir ve sektöre göre farklılık gösterebilir. Oluşturduğumuz e-ticaret sitesi de bu duruma fazlası ile müsade ediyor ve olanak sağlıyor.

Peki opencart e-ticaret paketinin yanı sıra genel olarak Türkiye’de bilinen yanlışlara değinelim. Öncelikli olarak cevaplamamız gereken soru tabiki, e-ticaret nedir sorusu olacaktır.

Opencart E-Ticaret Paketi ile E-Ticarete Giriş

E-Ticaret nedir sorusunu genel olarak internet üzerinden ürün ve hizmet satmak isteyen herkes merak etmekte ama ne yazık ki tam olarak tekniğini ve içeriğini bilmemektedir. Bu başlık altında kısaca e-ticaret nedir, e-ticaret nasıl yapılır sorularına cevap vermeye çalışacağım.

Öncelikli olarak e-ticaret genel olarak internet üzerinden ürün ve hizmetlerinin satışını sağlayan terimin tamamını kapsayan bir başlık olarak düşünebiliriz. Bu başlık altında yapılabilecek çok fazla da alternatif var.

Bu alternatifler de tabiki sizin sağlayacağınız ürün ve hizmete göre farklılık gösterebilir. Bu farklılıkları önceden sezimlemek sektörel bilgiye dayalı olmasının yanı sıra pazarı okuma gibi noktalarda tecrübe gerektirir.

Bu pazara ilk kez giren biriyseniz eğer profesyonel destek almanız sizin için her zaman avantaj olacaktır. Bu noktada genelde girişimciler profesyonel destek almaktan kaçıyorlar fakat gözden kaçırdıkları bir nokta var, küçük detaylardan kaçmak uzun vadede daha büyük altından kalkılmayacak sorunlara neden olabilir. Bu yüzden genel olarak küçük detayları başta halletmeniz ve yola o şekilde çıkmanız sizlere her zaman için avantaj sağlayacaktır.

Bu noktada bizler izmit tasarım firması olarak birbirinden farklı proje de pek çok markaya danışmanlık yapmış olmakla birlikte bu konunun başlığı olduğu gibi opencart e-ticaret paketini hazırlayarak siz değerli müşterilerimize sunma kararı aldık.

Bu kararımızın en büyük sebeplerinden birisi olarak sektöre farklılıklar katabileceğimizi gösterebilmek ve kobilerin daha uygun fiyatlara e-ticarete giriş yapabileceğini herkese sunabilmek ve gösterebilmekti. Bunu çok şükür başardığımızı düşünüyoruz!

Bunun yanı sıra birbirinden farklı ürün ve hizmetlerimiz ile birlikte her zaman için e-ticareti destekliyor ve hizmet sunmaya devam ediyoruz. Bu hizmetlerimizin başında tabi ki arama motoru optimizasyonu yani seo gelmektedir. SEO çalışmalarımız ile birlikte Kocaeli genelinde ki pek çok firmaya hizmet sunmuş ve sunmaya devam etmekteyiz. Bunun verdiği gurur ve özveri ile birlikte işlerimize ve hizmetlerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz!

Sizler de bugün e-ticarete girmek ve profesyonel bir başlangıç yapmak istiyorsanız hemen iletişime geçebilir, detaylı bilgi edinebilir, dilerseniz kuruluma bugün başlayabilirsiniz!

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Please mark all required fields.

× Whatsapp üzerinden iletişime geçebiliriz!