Körfez E-Ticaret Uzmanı 2022 | Ali TAŞCI

Körfez E-Ticaret Uzmanı

Körfez E-Ticaret Uzmanı araması yaparak web sitemi ziyaret ettiyseniz bu noktada sizlere hizmet sunmak için hazır bekliyor olacağım. Alt kısımda merak ettiğiniz ve aklınıza takılabilecek bazı sorulara cevaplar verdim. Daha fazlası için lütfen benimle whatsapp numaram üzerinden dilerseniz iletişim formum üzerinden bağlantı kurabilirsiniz.

Körfez E-Ticaret Uzmanı arama sonucunda web sitemde ki içeriklere ulaşım sağladıysanız ve e-ticarete giriş yapmak istiyor veya mevcutta ki e-ticaret sitelerinize destek almak istiyorsanız sizlere neler yapabileceğimi kısmen anlatayım.

Genel olarak e-ticaret’e giriş yapmak isteyen tüm markalara danışmanlık sağlamaktayım. Özellikle pazar yeri ürün girişleri, opencart veya wordpress e-ticaret sitesi oluşturma veya özel tasarım ve özel arayüz tasarlama konusunda pek çok referansa ve markaya danışmanlık sağlamış ve sağlamaya devam etmekteyim.

Ürün girişlerin de ki detayları en ince ayrıntısına kadar detaylı çalışmalar gerçekleştirerek markanızı Google’da ki aramalarda ön sıraya çıkmasını ve aynı şekilde pazar yerlerinde ki ürünlerinizi de algoritmaya uygun olarak hazırlıyor ve yayınlıyorum.

Bunlara ek olarak Körfez E-Ticaret Uzmanı aramasında web siteme ulaştıysanız diğer hizmetlerime de göz atabilir, daha fazlasını tercih edebilirsiniz. Genel olarak e-ticaret süreci sadece ürün girişi ve resim yüklemesinin haricinde pek çok farklı metriği içerisinde barındırmaktadır. Bu gibi süreçlerin tamamını bilmek ve buna uygun olarak hazırlamak önemlidir.

Genel de markalar bu konuda pek fazla bilgi sahibi olmadan e-ticarete girmeyi düşünmekte ve bir süre sonra beklediğini bulamamaktadır. E-Ticaret oldukça önemli ve ciddiye alınması gereken bir operasyon modelidir. Bu model de işi biliyor olmak oldukça önemlidir.

Körfez E-Ticaret Uzmanı Hizmet Detayları

Körfez E-Ticaret Uzmanı olarak benimle iletişime geçtikten sonra tarafınıza sunacağım bazı hizmetleri sizlerle paylaşmak isterim. Tabi ki burada yer alan hizmetler kısıtlı olacağı gibi tam olarak sizlerin ihtiyacını karşılıyor mu noktasında soru işareti yaşıyor olabilirsiniz.

Bunun için eğer Körfez E-Ticaret Uzmanı arayışınız var ve tam olarak beklentinizi bilemiyorsanız lütfen benimle telefon numaram üzerinden iletişime geçerek detaylı görüşme sağlayın. Bu şekilde birbirimize tam olarak nasıl hizmet sağlayabiliriz noktasında net sonuçlar elde edebiliriz.

Genel olarak Körfez E-Ticaret Uzmanı arayışınız da sizlere sunabileceğim hizmetler;

 • Web site kurulumu eğer kurulu bir web sitesi varsa geliştirilmesi ve genel bakımlarının yapılması
 • Web sitesi ve pazar yerleri için ve aynı şekilde sosyal medya hesapları için görsel içerik üretimi
 • Video animasyon gibi alternatif video içerikleri üreterek web sitesi ve sosyal medya hesaplarından paylaşımının sağlanması
 • Sosyal medya hesapları üzerinde reklam oluşturma, geliştirme ve geniş kitlelere ulaşımının sağlanması
 • Tüm süreçlerin belli periyotlar aralığında raporlama ve gelişim süreci takip etme
 • Web sitesinin ve ilgili pazar yerlerinin algoritmasına uygun olarak içerik üretimi
 • Google üzerinde ki aramalara yönelik olarak web sitesinin ve pazar yerlerinin ön sıraya çıkmasını sağlamak
 • Müşteri feedback’leri için alternatif araçlar üretmek, müşteriler ile sürekli iletişim halinde kalmayı sağlamak

Gibi yukarıda yer alan tüm süreçleri sizler için takip edebilir, bu konuda sizlere danışmanlık sağlayabilirim. Ek olarak yine yukarıda belirttiği gibi listede aradığınızı bulamayabilir veya tam olarak neyi aradığınızı bilemiyor olabilirsiniz. Bu konuda net bir sonuca varmak için lütfen benimle 0542 771 16 33 telefon numaram üzerinden iletişime geçmeyi unutmayın. Körfez E-Ticaret Uzmanı arayışınız sonucunda karşınıza çıkmış olmamın yanı sıra diğer ürün ve hizmetlerimi incelemeyi unutmayın. Sizlere kısayol oluşturmak adına bir kaç sorunuza cevap vererek alt kısımda kısa bir alan oluşturdum. Bu kısmıda inceleyerek belki aklınıza takılan sorulara cevap bulabilirsiniz.

Körfez E-Ticaret Uzmanı
Körfez E-Ticaret Uzmanı 2022 | Ali TAŞCI 2

Körfez E-Ticaret Uzmanı Merak Edilen Bazı Sorular

 • Körfez E-Ticaret Uzmanı olarak nasıl bir çalışma sağlıyorsunuz?

E-Ticaret projelerinde uzaktan çalışma modeli ile hizmet sunuyorum. Mevcut bir adrese bağlı kalmaksızın projelerinizi ve operasyonlarınızı üzerime düşen kısmı ile birlikte eksiksiz ve sürekli olarak sağlıyorum.

 • Körfez E-Ticaret Uzmanı olarak ortalama ücretlendirmeleriniz ne kadar?

Bu sorunun cevabını verebilmek için öncelikli olarak sizlerin beklentisini ve yapılmasını istediğiniz maddeleri belirlememiz gerekiyor. Tabi ki ortalama bir rakam vermek ve kafanızda bir şeylerin şekillenmesini sağlamak için başlangıç seviyesinin 1000 TL’den başladığını söyleyebiliriz.

 • Körfez E-Ticaret Uzmanı olarak projemize fayda sağlayabileceğinizin garantisi var mı ?

Bu konuda tam olarak nasıl bir çalışma yapılacağı ve tam olarak ne gibi kaynaklarımızın olduğunu bilmemiz gerekiyor. Buna ek olarak tüm çalışmalarımız sözleşmeli olarak yapılmakta. Yani sağlanacak hizmetlerin tamamı sözleşme ile imza altında korunmaktadır.

 • Körfez E-Ticaret Uzmanı olarak yeni bir proje geliştirebilir, yeni bir web sitesi oluşturabilir miyiz?

Elbette, bu konuda herhangi bir kısıtlamamız bulunmuyor. Dilerseniz mevcut projeniz dilerseniz sıfırdan yeni bir proje için birlikte çalışma sağlayabiliriz.

Yukarıda yer alan kısa soru cevap umarım aklınıza takılan bazı şeylere cevap olmuştur. Eğer hala yeterli bir bilgiye ulaşamadığınızı düşünüyorsanız sizlerle görüşmek için 0542 771 16 33 çağrınızı bekliyor olacağım.

Başka bir yazıda görüşme üzere hoşçakalın 🙂

Ali TAŞCI

Ali TAŞCI

Dijital pazarlama, sosyal medya ve web tasarım alanlarında bilgi birikim, tecrübe ve denemelerimi içeriklerim ile derliyor ve sizlerle paylaşıyorum.

Diğer içeriklerimi inceleyebilirsiniz

Dijital Hizmetlerimden İndirimli Yararlanın

%25 İNDİRİM FIRSATINI KAÇIRMA!

Web tasarım hizmetinden arama motoru optimizasyonuna kadar pek çok hizmet ve daha fazlası için iletişime geçin

Ali TAŞCI Hakkında

2012 yılından beri dijital pazarlama alanında kişi ve kurumlara hizmet sunmaktayım. 2019 yılı itibari ile markam olan Bi Adam Medya Dijital Performans Ajansını kurarak faaliyetlerimi sürdürmeye devam ettim. Bugüne kadar 200+ müşteri ile tam uyumlu olarak hizmet sağladım.

Sizlere de destek sunmak için dönüşünüzü bekliyor olacağım.

Bir Teklif Alın

Bu form, sizinle iletişime geçtiğimizde, projeniz hakkında fiyat, zaman ve anlaşma konusunda daha net ve daha uygun bir bütçe sunmamıza yardımcı olacaktır.