Kocaeli Seo Fiyatları 2020 İzmit Seo Ajansı

kocaeli seo fiyatları
  • 19/03/2020

Günümüzün en önemli konularından birisi de hiç şüphesiz ki seo fiyatlarıdır. 2020 yılına girmemiz ile birlikte değişen seo fiyatları ile birlikte kocaeli seo fiyatları ne oldu, hangi seviyelere yükseldi ve bundan sonra neye göre belirleniyor bunları inceleyerek sizlere bilgi sunacağım.

Eğer seo konusunda bilgi sahibiyseniz ve sitenizin google sıralamaları için seo desteği almak istiyorsanız bana 0542 771 16 33 nolu telefon numaram üzerinden ulaşabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.

kocaeli seo fiyatları 2020
kocaeli seo fiyatları 2020

Güncel Fiyatlar

fiyatları 2020 olması ile birlikte değişkenlik göstermeye başladı. Hal böyle olunca web site sahipleri ve firma sahipleri hangi fiyat aralığında hizmet alacağını bilemez hale geldi. Bu noktada pek çok merdiven altı hizmet sağlayan kişinin de krizi fırsata çevirmesini de göz önünde bulundurursak pek çok insanın canı yandığını da söyleyebilirim.

Fakat genel olarak her yıl Türkiye’de herşeye zaman geldiği ve değişiklik yapıldığı gibi seo ve dijital pazarlama alanında da zamlar oldu. Bugün ki konumuz seo olmasından dolayı diğer zamları ve güncel fiyatlandırmaları başka makalemde sizlerle paylaşacağım.

Seo geçen yılda olduğu gibi hesaplama modelini değiştirmedi. Yani geçen yıl müşterilerime ne şekilde hesaplama yapıyor ve fiyat veriyorsam aslında bu yılda tam olarak aynı süreç geçerli.

izmit seo ajansı
izmit seo ajansı

Fakat daha öncesinde beni tanımayan ve ne şekilde fiyat verdiğimi bilmeyen okurlarım için kocaeli seo fiyatları nasıl hesaplanır bunlara değinecek ve minimum fiyatlar ne kadardan başlar bunlardan bahsedeceğim.

Seo Fiyatı Nasıl Hesaplanır?

İzmit seo ajansı olarak faaliyet gösterdiğimiz kocaeli genelinde kocaeli seo fiyatları noktasında müşterilerime her zaman uygun fiyat ve kalite hizmet sunmayı kendime amaç edinmemin yanı sıra standart fiyatlandırmalara bağlı kalmayarak işin teknik kısmına dayalı şekilde fiyatlandırma yapmayı ve müşterilerime bu doğrultuda fiyat vermeyi kendime her zaman daha uygun gördüm.

Bugün de bu fiyatlandırmaları nasıl yapıyorum izmit seo ajansı olarak müşterilerim benden nasıl fiyat alıyor bunlardan bahsedecek ve ajansı kapsamında ki minimum fiyatlandırmalarım nasıl oluyor bunları söyleyeceğim.

izmit seo firması
izmit seo firması

Kocaeli seo fiyatları 2020 kapsamında seo fiyatlandırması hesaplamak için öncelikli olarak görüşme sağlanmalıdır. Seo Paketleri bu noktada hiçbir işe yaramayacaktır. Unutulmamalıdır ki hazır seo paketleri hiçbir zaman size %100 verim sağlamayacaktır. Sizin projenizi dinlemeden, tam olarak ne yapmak istediğinizi belirlemeden bir fiyat vermek oldukça yanlış olacaktır.

Bir diğer durum ise sizler bebek bezi sektöründe faaliyet gösteren bir firmasınız ve sizlerin anahtar kelimesi “bebek bezi” bu noktada Global rekabeti görmezden gelerek hazır paket almak sizlere hiçbir zaman avantaj sağlamayacaktır. Belki ilk seo çalışması olduğundan dolayı web sitenizde hareketlenme gözlemlenecektir fakat bu uzun soluklu ve sağlıklı olmayacaktır.

Genel de seo ajansları da bu mantıkta müşterilerine hazır paketler sunarak backlink paketleri kapsamında anahtar kelime çalışması yapıyor ve müşterilerinin web sitelerini hareketlendiriyorlar fakat işin temelinde hiçbir zaman backlink çalışması tek başına yapılmamaktadır. Seo çalışmalarının pek çok farklı kolu ve yöntemi vardır. Bu yüzden olarak ben ve ekibim sizlere en sağlıklı çalışma modelini oluşturmak için ilk önce ofisimize davet ederek toplantı yapmayı istiyoruz.

kocaeli seo fiyatları
kocaeli seo fiyatları

Bu benim hemen hemen telefon üzerinde görüştüğüm tüm müşterilerim için geçerli bir durum. Bu görüşmenin karşılıklı proje tartışmasının yanı sıra karşılıklı güven oluşturmaya dayalı da birşeydir. Unutulmamalıdır ki seo pahalı bir işlemdir ve sonuçları her zaman kazanç garantilidir. Bu noktada para vereceğiniz insanın nasıl bir çalışma ortamı olduğunu, nasıl bir kişiliği olduğunu bilmeniz sizlerin yararına olacaktır.

Hem çalışmayı daha sağlıklı yürütebilir hemde daha güvenli bir iş yapmış olabilirsiniz. Telefon üzerinden görüşme sağlayarak ziyaret edemeyecek durumda bile olmuş olsanız hangoust üzerinden görüşme sağlayarak müşterilerim ile görüntülü görüşme sağlayabiliyorum. Bu yüzden ben her zaman müşterilerim ile online ortamda olsun fiziki iletişim halinde olalım tanışmayı seviyorum.

Kocaeli seo fiyatları genel olarak hesaplama işlemine bu şekilde başlanarak yapılır benim tarafımda. Sonrasında ise tabi ki proje nedir, ne değildir, proje neye hizmet ediyor ve amacı ne gibi konuları ele alarak detaylı şekilde incelemek ve üzerinde alternatifler yaratmak gereklidir.

Bir firmaya yön verilmesi için öncelikli olarak o firmanın nereden çıkış yaptığını bilmek çıkış yaptığı günden bugüne kadar ki süreçte nasıl bir yol izlediğini öğrenmek ve bundan sonra ki süreçte firma sahibinin tam olarak ne istediğini bilmek gereklidir. Bu briefler her zaman için seo fiyatları hesaplamasında etken durumlardır.

izmit seo fiyatları
izmit seo fiyatları

O yüzden firmanın vizyon ve misyonu bu noktada fiyatları belirleyen ana unsurlardan birisidir. İkinci olarak tabi ki firmanın tam olarak nasıl bir süreç geçirdiği de önemlidir. Daha öncesinde yapılan hatalar nasıl kalıcı bir iz bıraktı veya ne bırakmadı gibi derinlemesine bir araştırma yapılmalıdır.

İndeksler bu noktada etken durumdadır. Kaliteli indekslerin yanı sıra google sıralamasında olmaması gereken indekslerin kaldırılma işlemlerinde oluşabilecek kayıplar ince ince hesaplanmalıdır. Bunların her birisi farklı iş kolu olduğu gibi uzun bir mesai ve aynı zaman da fiyat farkı doğurmaktadır.

Seo Çalışmasına Nasıl Başlanır?

Aslında yukarıda ki maddeler tamamen seo çalışmasına başlangıç aşamalarını oluşturan kısımlardı diyebilirim. Fakat genel olarak seo çalışmasına nasıl başlanır ve kocaeli seo fiyatları nasıl hesaplanır noktası buradan sonra devreye giriyor gibi düşünebiliriz.

Öncelikli olarak birbirimizi tanıdığımız ve fikirlerimizi paylaştığımızdan dolayı artık sıramız web sitesini analiz etmeye geldi. Web sitesi baştan aşağı kontrol edilerek kullanıcı odaklı olup olmadığı, eksikleri ve fazlalıkları hesaplanmalıdır. Bu hesaplamaların her biri not edilerek sonrasında yapılacak değişiklikler ile birlikte bir kenarda bekletilmelidir.

Bundan sonra ise tabi ki rakiplerin analizlerine sıra gelmekte. Bu nokta oldukça uzun burada yapılacak çalışma izmit seo ajansı kapsamında bizlerin genel hizmetleri arasında yer aldığından dolayı size verdiğim fiyat içerisinde bu çalışmanın tamamını kapsamaktadır. Bundan dolayı burayı kısaca geçerek detaylandırmıyorum.

kocaeli seo fiyatları 2020
kocaeli seo fiyatları 2020

Rakip firmaların backlink sayılarına, indeks değerlerine, hangi sayfalarının daha değerli olduğuna, hangi sayfalarını ne şekilde beslediğine ve genel olarak web sitelerini nasıl beslediklerine iyice bakmak gereklidir. Bu çalışma sonrasında web sitemizi ve çalışmamızı o eksiklerimizi kapatarak + üzerine eklemeler yaparak devam ettireceğiz. Eğer bu aşamaları kaydedemez ve elimize bir yol haritası oluşturamazsak genel olarak yaptığımız tüm çalışmalar boşa gidecek ve müşteri kaybı yaşadığımız gibi boşa emek kaybetmiş de olacağız.

O yüzden her şeyden önce elimizde yol haritamızı oluşturacak materyallerin olması gereklidir.

seo fiyatları nasıl belirlenir
seo fiyatları nasıl belirlenir

Bu yol haritasına bağlı olarak anahtar kelime analizi izmit seo ajansı bünyesinde gösterdiğimiz diğer alternatif hizmetler ile birlikte seo çalışmasını başlatabilir, potansiyel müşterilerinize ulaşmaya bugünden başlayabiliriz.

Benimle birlikte seo çalışmasını başlatmak ve bugünden itibaren rakiplerinizin bir adım ötesine geçmek istiyorsanız hemen iletişime geçebilir 0542 771 16 33 nolu telefon numaram üzerinden bana ulaşabilrsiniz.

About Ali TAŞCI

Merhaba Ben Ali TAŞCI 27.05.1993 Kocaeli/İzmit doğumluyum. Üniversiteyi Burdur Mehmet Akif Ersoy Ünviersitesi Gölhisar Meslek YÜksekokulun da Bilgisayarlı Vergi ve Muhasebe Uygulamaları bölümünde tamamladım. Uzun yıllardır WordPress altyapısını kullanarak web site tasarımı ve Photoshop ve Adobe İllustrator ile de grafik tasarım hizmetleri vermekteyim. Sosyal medya araçlarını aktif şekilde kullanarak kreatif tasarımlar ve müşteri gözünden bakma yeteneğimi geliştirdim. Kurumsal kimlik çalışmaları, site tasarımları, seo ve smm alanların da kurum ve kuruluşlara freelance olarak hizmet sağlamaktayım.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Please mark all required fields.

× Whatsapp üzerinden iletişime geçebiliriz!