Kocaeli Hazır Emlak Sitesi 2020 Bi Adam Medya

kocaeli hazır emlak sitesi
  • 18/03/2020

Kocaeli hazır emlak sitesi ile birlikte kocaelide aktif olarak emlak sektöründe faaliyet gösteren firmalarımızı destekliyor ve kurumsal site tasarımları ile birlikte tüm kurumsal süreçlerinde destekçileri oluyoruz. Bu makalemizde kocaeli hazır emlak sitesi kapsamında tam olarak neler sunuyoruz, firmalara nasıl fayda sağlıyoruz bunlardan bahsedeceğiz.

Direk iletişime geçmek için dilerseniz 0542 771 16 33 nolu telefon numaramdan bana ulaşabilir, dilerseniz sağ altta ki whatsapp iletişim butonuna tıklayabilirsiniz.

Kocaeli Hazır Emlak Sitesi 2020

Günümüzde hemen hemen her sektörde hazır siteler olmasının yanı sıra tam olarak verimli çalışmadıkları gibi kullanıcı odaklı da olmayabiliyorlar. Bundan dolayı hazır satılan paketlerden ziyade hazır emlak sitesi kapsamında firmaların taleplerini dinlemek daha mantıklı olmaktadır.

Bizler de kocaeli hazır emlak sitesi tasarımlarımızda genel olarak bu başlığı kullanıyor olsak da firmaların tam olarak ihtiyaçlarını karşılamak adına onların taleplerini dinliyor, ne istediklerini anlamaya çalışıyor ve verimli şekilde süreci takip etmeye çalışıyoruz.

Bu çalışmalar öncesinde firma ile görüşme sağlıyor, notlarımızı alıyor ve süreci bu şekilde başlatıyoruz. Bunu yapmamızda ki en önemli nedenlerden birisi de sonrasında oluşacak revizelerin önüne geçmektedir. Bu gibi durumları göz önünde bulundurduğumuz zaman başlığımızın kocaeli hazır emlak sitesi şeklinde olması faaliyetimize zıt gözükse de tam olarak mantık çerçevesinde aynı amaca hizmet etmektedir.

Peki ama izmit hazır emlak sitesi kapsamında tam olarak ne yapıyoruz? Tam olarak firmalara ne şekilde fayda sağlıyor ve bu kapsam da tam olarak ne sunuyoruz dilerseniz bunlardan bahsederek makalemizi şekillendirelim.

Dilerseniz bu bilgilerin yanı sıra hızlı bir şekilde telefon numaramdan bana ulaşarak çalışma başlatabilir, görüşme talep edebilirsiniz.

Kocaeli Hazır Emlak Sitesi Nasıl Oluşturulur?

Müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerin ana başlığı yukarıda bahsettiğimiz gibi kocaeli hazır emlak sitesi olmasının yanı sıra web sitelerini nasıl oluşturuyoruz, tam olarak bu başlık altında nasıl fayda sağlıyoruz dilerseniz kısaca bunlardan bahsedelim.

Web Sitesinin Oluşturulması : Genel olarak bu madde üzerinde ki görüşmelerimizde firmaya tam olarak nasıl bir yol haritası istediklerini soruyor ve aldığımız cevaplara göre altyapımızı dizayn ediyoruz. Php özel yazılım kullandığımız durumların yanı sıra dinamik bir arayüze sahip olduğundan dolayı wordpress kullandığımız durumlarda olmaktadır.

Genel olarak html ve css tasarımları kenarda tutarak daha çok yeni altyapılar üzerinde ilerlemeyi tercih etmekteyiz. Her ne kadar stabil çalışma olasılığı olsa da geri kalmışlık yeni oluşum içerisinde olan firmalar için hiçbir zaman avantaj olmayacaktır.

Bundan dolayı bizler her zaman izmit hazır emlak sitesi kurulumlarımızda genel olarak wordpress altyapısını tercih etmekteyiz.

Sosyal Medya Platformlarının Oluşturulması ve Yönetilmesi : Bir diğer konu ise tabi ki web sitesini oluşturduğumuz firmanın sosyal medya hesaplarının oluşturulması ve web sitesine %100 entegreli şekilde çalışmasını sağlama işlemleridir.

Bu aşamada da firmalara tam olarak hizmet sağlıyor ve süreci onların adına bizler yürütüyoruz. Bu noktada sosyal medya hesapları üzerinde ki araştırmalarımızı yapıyor, potansiyel müşteri kitlemizi oluşturuyor ve kocaeli sosyal medya uzmanlığı alanında ki görevlerimizi tam olarak yerine getiriyoruz.

Fotoğraflama ve Video Çekimleri : Fotoğraflama ve video çekim işlemleri ile birlikte mekan tanıtımı, firmanın sahibi ile konu hakkında röportaj ve fotoğraflamalarının yapıldığı aşamaları da firma adına bizler üstleniyor ve kocaeli hazır emlak sitesi kapsamında bu alanda da faaliyet gösteriyoruz.

Yerel Seo Çalışmaları ( ) : Local seo ise firmaların olmazsa olmaz ihtiyaçlarının başında yer almaktadır. Bizler genel olarak firmalara bu alanda danışmanlık sağladığımız gibi hazır kurulu web sitelerinde de bu alanda başlangıç hizmeti sunmaktayız.

Başlangıç hizmetlerimiz web sitesine %100 etki sağlamayacak olsa bile alanında ki hareketliliği yakalayacak ve kendi kendine organik bir oluşum içerisine girmesine yardımcı olacaktır.

Bu yüzden bizler de oluşturduğumuz web sitelerine başlangıç seo çalışması yaparak firmalara bu alanda ki ilk adımı attırıyoruz.

Dilenirse sonrasında indirimli fiyatlardan yararlanarak seo çalışmalarını devam ettirebilme imkanları da olmaktadır.

İzmit Hazır Web Site Paketleri Nelerdir?

Kocaeli geneli gösterdiğimiz faaliyetlerin yanı sıra izmit reklam ajansı alanında da aktif olarak hizmet vermekteyiz. Butik olarak tüm hizmetlerimizi kapsayan Bi Adam Medya olarak siz değerli müşterilerimize günden güne büyüyen hizmet ağımız ile daha fazla alanda çözüm ortağı olmaya devam etmekteyiz.

hazır emlak sitesi
hazır emlak sitesi

Bizlere detaylı bilgi edinmek ve hizmetlerimizden yararlanmak için dilerseniz 0542 771 16 33 nolu telefon numaramdan ulaşabilir, dilerseniz sağ alt kısımda bulunan whatsapp butonuna tıklayarak sohbet penceremizden ulaşabilirsiniz.

About Ali TAŞCI

Merhaba Ben Ali TAŞCI 27.05.1993 Kocaeli/İzmit doğumluyum. Üniversiteyi Burdur Mehmet Akif Ersoy Ünviersitesi Gölhisar Meslek YÜksekokulun da Bilgisayarlı Vergi ve Muhasebe Uygulamaları bölümünde tamamladım. Uzun yıllardır WordPress altyapısını kullanarak web site tasarımı ve Photoshop ve Adobe İllustrator ile de grafik tasarım hizmetleri vermekteyim. Sosyal medya araçlarını aktif şekilde kullanarak kreatif tasarımlar ve müşteri gözünden bakma yeteneğimi geliştirdim. Kurumsal kimlik çalışmaları, site tasarımları, seo ve smm alanların da kurum ve kuruluşlara freelance olarak hizmet sağlamaktayım.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Please mark all required fields.

× Whatsapp üzerinden iletişime geçebiliriz!