İzmit WordPress Uzmanı | Ali TAŞCI 2022

Günümüz de dijital pazarlamanın artması ile birlikte wordpress site tasarımları da bir hayli popüler olmuş durumda. Özellikle e-ticaret sitelerin de kurumsal web sitelerinde wordpress altyapısı her zaman için tercih edilen bir ürün olmakla birlikte kullanım kolaylığı ve kişiselleştirilebilir arayüzü sayesinde isteklerimize %100 oranında geri dönüş sağlayabiliyor.

Bu yazımız da sizlere İzmit WordPress Uzmanı olarak WordPress nedir? ve WordPress’in bizlere sağladığı imkanlar ve kolaylıklar nelerdir bunları listeleyeceğim.

Genel olarak makale içerisinde;

  • WordPress Nedir?
  • WordPress ile İş Geliştirme
  • WordPress Hakkında Yanlış Bilinen Doğrular

gibi başlıkları bulacaksınız. Bunlara ek olarak yine yazımın içerisinde wordpress alanında ki farklı başlıklar ve açıklamalara da yer vermiş olacağım.

WordPress Nedir? | İzmit WordPress Uzmanı

WordPress Türkçe altyapısını da destekleyen ve internet sitelerimizi oluştururken kullanabileceğimiz diğer altyapılara ek olarak Dünya’da en yaygın arayüz aracıdır. WordPress kurulumu gerçekleştirildiğin de sıfır bir arayüze sahip olmakla birlikte belli tasarım araçları ve belli arayüzler eklenerek kullanılabilir bir hale getirmekteyiz.

Bu arayüzleri dilersek kendimiz geliştirebileceğimiz gibi başka arayüz geliştiricilerinden de destek alabiliriz. Bu konuda wordpress bize fazlası ile imkan sağlamaktadır. Buna ek olarak yine web sitemiz içerisinde olmasını istediğimiz her şeyi bu tasarım araçları ile birlikte web sitemize entegre ederek kullanıma açabiliriz.

WordPress siteler ile birlikte kendinize kurumsal web siteleri inşa edebileceğiniz gibi bir e-ticaret sitesi de kurabilirsiniz. Tabi ki bu kadar olumlu yönlerine ek olarak altyapının getirisi olumsuz durumlarda mevcuttur. Bunların başında tabi ki veritabanının çok fazla dolması ve her işlem için yeni bir tablo oluşturmasından kaynaklı olarak uzun vadede web sitesine girişler de yavaşlamalar, kasmalar ve donmalar mümkündür. Bunu optimizasyon işlemi ile birlikte minimuma indirmekte yine farklı bir seçenek olarak bulunmakta.

Yani genel olarak baktığımız da wordpress her ne kadar olumlu bir altyapı olarak karşımızda dursa da bir o kadar da olumsuz yönü bulunmakta. Fakat bunlara ek olarak olumsuz durumların alternatif olumlu sonuçları da mevcut. Yani her ne noktadan olayı ele alırsak alalım wordpress kısa ve uzun vadede bizlere sürekli olarak dinamik, güncellenebilir, iş potansiyelimizi arttırabilir ve müşteri memnuniyeti sağlatabilir bir arayüz ve kullanım kolaylığı sunmaktadır.

İzmit Web Tasarım Uzmanı | WordPress Uzmanı

WordPress Türkiye’de yaygınlaşmaya başladığı günden bugüne kadar ki süreçte özellikle kendi bölgemde pek çok markaya danışmanlık sağladığım gibi kurumsal web siteleri oluşturma noktasında da hizmet sundum. WordPressi bu kadar desteklememin en büyük nedenlerinden birisi de yukarıda açıkladığım gerekçe gösterilebileceği gibi kendi web sitemin de bu altyapı üzerinde inşa edilmiş olması ve web site tasarımının tamamen kendime ait olmasından kaynaklıdır.

Web sitemde hiç gezindiniz mi? Tüm bileşenler, içerikler, konumlandırma ve tasarım kendi görsel zevkime ait. Bu muhteşem öyle değil mi? İşte bu yüzden WordPress Uzmanlığı noktasında kendimi günden güne daha fazla geliştiriyor ve müşterilerime hizmet sunmaya devam ediyorum!

Ayrıca web sitemde ki kullanıcılara %25 indirim sağlayan bir bağlantı aracım bile mevcut! Hemen ekranın sağ kısmında ki formu doldurarak iletişim bilgilerinizi bırakabilir, dilerseniz Teklif Al formu üzerinden ihtiyaçlarınıza yönelik teklif talep edebilirsiniz. İşte WordPress böyle bir şey!

Benim bu web sitesinde ki paylaşımlarımın da temel amacı hem wordpress altyapısını herkese sunmak ve bu ağı genişletmek hemde kendi bölgemde ki kişi ve kurumların wordpress alanında ki ihtiyaçlarına çözüm sunabilmek.

Ek olarak web sitemde benim kişisel bağlantılarıma da ulaşabileceğiniz gibi kişisel geçmişimi de inceleyebilirsiniz. Ürün ve hizmetlerim hakkında bilgi almak için İLETİŞİM bağlantısını kullanabilirsiniz.

İzmit Web Tasarım Hizmetleri | İzmit WordPress Uzmanı 2022

Genel olarak internet aramalarında wordpress uzmanı ve izmit web tasarım kelimelerinde kişi ve kurumlar bana ulaşarak ürün ve hizmetlerimden yararlanmak ve destek almak isterler. Böylelikle wordpress’in aslında ne kadar güçlü bir altyapısı olduğunu müşterilerime net şekilde sunabiliyorum.

Çünkü müşterilerimin, kişi ve kurumların önüne çıkarken kullandığım altyapı bana bu imkanı fazlası ile sağlamakta. WordPress ile birlikte SEO çalışmaları daha kolay ve daha eğlenceli bir hal alabiliyor. Diğer altyapıların Google ile doğrudan ve %100 uyum sağlayamaması bizim gibi uzmanları bazen zorlayabilse de wordpress bu konuda oldukça kullanıcı dostu bir seçenek. Bu yüzde eğer bu yazım ile birlikte web siteme giriş yaptıysanız ve şuan bunu okuyorsanız WordPress konusunda sizlere destek olmak için hazırım!

Hemen iletişime geçebiliriz.

Ali TAŞCI

Ali TAŞCI

Dijital pazarlama, sosyal medya ve web tasarım alanlarında bilgi birikim, tecrübe ve denemelerimi içeriklerim ile derliyor ve sizlerle paylaşıyorum.

Diğer içeriklerimi inceleyebilirsiniz

Dijital Hizmetlerimden İndirimli Yararlanın

%25 İNDİRİM FIRSATINI KAÇIRMA!

Web tasarım hizmetinden arama motoru optimizasyonuna kadar pek çok hizmet ve daha fazlası için iletişime geçin

Ali TAŞCI Hakkında

2012 yılından beri dijital pazarlama alanında kişi ve kurumlara hizmet sunmaktayım. 2019 yılı itibari ile markam olan Bi Adam Medya Dijital Performans Ajansını kurarak faaliyetlerimi sürdürmeye devam ettim. Bugüne kadar 200+ müşteri ile tam uyumlu olarak hizmet sağladım.

Sizlere de destek sunmak için dönüşünüzü bekliyor olacağım.

Bir Teklif Alın

Bu form, sizinle iletişime geçtiğimizde, projeniz hakkında fiyat, zaman ve anlaşma konusunda daha net ve daha uygun bir bütçe sunmamıza yardımcı olacaktır.