İzmit Web Tasarım | Kocaeli SEO Uzmanı 2020

İzmit Tasarım ve Kocaeli SEO Uzmanı

SEO’nun önemi büyük. Organik ziyaretçi istiyorsanız SEO şart! SEO Uzmanı ile çalışarak %100 yükseliş garantili SEO hizmeti alın.

İzmit web tasarım alanında faaliyet gösterdiğim ilk günden bugüne kadar ki süreçte birbirinden farklı yüzler ve hatta binlerce proje içerisinde yer aldım, irili ufaklı pek çok alanda faaliyet gösterdim. 2019 yılı itibari ile projelerime ve hizmetlerime büyük bir ivme kazandırarak Kocaeli alanında ki markaların ihtiyaçlarına tam çözüm sunabilmek adına var gücüm ile çalışarak faaliyetlerimi resmileştirdim ve bugün hala Halkevinde olan ofisimi açtım.

Ofisimi açtıktan sonra ki süreçte markaların çalışma isteklerinde ki artış, gerek yeni müşterilerimi bünyeme katmamda olası çalışma isteklerimi tetiklemesi ile birlikte mevcut hizmetlerime bir yenisini katarak devam ettim.

Özellikle Kocaeli SEO alanında zamanında bugüne kadar irili ufaklı pek çok proje yönetmiş ve başarılı olmuş olsam da bundan sonra ki süreçte tam zamanlı olarak markalara Kocaeli için SEO hizmeti vermeyi de kendimde görev bildim.

İzmit Web Tasarım Hizmetlerim

İzmit web tasarım alanında genel olarak hizmet vermemin yanı sıra  aramaları sonrasında da pek çok markanın Google aramalarında karşısına çıkmakta ve bu aramalar sonucunda ki iletişimlerimizde hizmet sunmaktayım.

Önceliğim her zaman İzmit ve Kocaeli markalarına danışmanlık sağlamak olduğu için Kocaeli SEO Uzmanı olarak sadece bu alanda hizmet vermekte ve bu alanda ki markalara danışmanlık yapmaktayım.

Tabi ki dışarıdan gelen iş tekliflerine de uygun şekilde hizmet sunmaya devam etmemin yanı sıra genel önceliğim her zaman için Kocaeli/İzmit olmuştur.

Peki ama İzmit web tasarım ve Kocaeli seo alanında neden bu kadar istekliyim?

Öncelikli olarak her zaman şunu biliyorum ki; Kocaeli potansiyel olarak diğer şehirlerden her zaman daha avantajlı konumdadır. Bunun en büyük sebeplerinden birisi de küçük esnaf ve büyük markaların her zaman Kocaeli ile bir bağlantısı olmasıdır. Bu yüzden ben öncelikli olarak benim doğup, büyüdüğüm şehirde bağlantısı olan ve ticaretlerini bu bölgede devam ettiren markalara ve işletmelere öncelik sağlama gibi bir huyum var desem sanırım yanlış olmaz.

Bu noktada genel olarak bakıldığı zaman 100’ün üzerinde ki müşteri portföyümün büyük çoğunluğunu da yine Kocaeli dışındaki markalar oluşturmaktadır. 🙂

Birde SEO hizmetim var tabiki dilerseniz kısaca ondan da biraz bahsedeyim.

İzmit web tasarım

Kocaeli SEO Uzmanı

diye aklınızdan bir kere de olsa geçirmiş olmanız muhtemel. Böyle bir durumda eğer bu sorunun cevabını arıyorsanız zaten bir web sitesine sahipsinizdir ve bunun organik aramalarda nasıl üst sıraya çıkabileceğini araştırıyorsunuzdur ve iyi haber! Doğru yoldasınız.

SEO özellikle içerisinde bulunduğumuz teknoloji çağı diye adlandırdığımız süreçte olmazsa olmazlarımızın başında yer alıyor. Eğer bir marka iseniz ve bir web siteniz varsa veya hizmetlerinizi sunduğunuz veya ürünlerinizi sattığınız bir web sitesi varsa bir SEO çalışmasına da ihtiyacınız var demektir.

konusunda genel olarak her zaman uygun fiyat garantisi sunmamın yanı sıra bu alanda fiyatlar sabit olmamaktadır. Genel olarak bir nakliyat firmasının alacağı fiyatlandırma ile bir tesisat firmasının alacağı fiyat hiçbir zaman aynı olmayacaktır. SEO’da fiyatları belirlerken en önemli kriter hiç şüphesiz ki sektörün zorluğu ve rekabet durumudur.

Bir sektörde rekabet varsa o alanda başarı da aynı oranda uzun bir zamana yayılacaktır. Bu yüzden yapılan çalışmaların uygulanacak sektör ile doğrudan bağlantısı bulunmaktadır. 8 yıldır aktif olarak SEO Uzmanlığı yapmakta olmamla birlikte pek çok markayı hedeflerine ve başarıya ulaştırmanın da haklı gururunu yaşıyorum.

Özellikle Kocaeli seo uzmanı olarak aranmakta ve bu alanda fiyat ve fikir alışverişini sağlayan markalar olması ister istemez hem gurur, hem mutluluk hem de Kocaeli’de bu alanda temsilci olmakta ayrıca keyif vermekte.

💡 İzmit web tasarım alanında faaliyet gösterdiğim günden bugüne kadar ki süreçte birbirinden farklı firması ve kocaeli web tasarım firmaları arasında yer aldım, almaya devam ediyorum. Ali TAŞCI olarak çıktığım bu yolda 2019 yılı itibari ile birlikte Bi Adam Medya olarak markalaştım ve bu markalaşma ile birlikte yoluma devam etmekte ve projelerimizi Bi Adam Medya bünyesinde sürdürmekteyiz.

💡 İçerisinde bulunduğumuz her proje için elimizden gelenin en iyisini yapmanın yanı sıra projede olması gerekenlerin haricinde yapmamamız gereken ne varsa gerek kendim gerek ise ekibim ile birlikte daima üzerine katarak devam etmekteyiz. Çünkü biliyoruz ki hiçbir zaman bir proje kağıt üzerindekiler kadar yeterli olmayacaktır ve hep daha fazlası istenecektir. Bu yüzden müşterilerimize ve anlaşma sağladığımız markalarımıza faydalı olabilecek her türlü çalışmanında devamlılığını sağlamaktayım.

💡 İzmit web tasarım araması sonucu eğer web siteme geldiysen emin ol bu bir tesadüf değildir. Kendimizi geliştirmemizin yanı sıra markalarımızın da bizleri bulması için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Bu çalışmalarımızın bir örneği olarak bu sayfaya erişim sağlıyorsun. Eğer bir web siten var ve Kocaeli SEO çalışması yaptırmak istiyor veya Kocaeli SEO Fiyatları araştırması yapıyorsan seni ofisimize davet etmekten memnuniyet duyarım. Gelin tanışalım, kafanızdakileri bizlere sormaktan çekinmeyin, dilediğiniz zaman mesaj atabilir istediğinizi sorabilirsiniz.

💡 Bi Adam Medya ismini verdiğimiz şirketimi ve ofisimi ziyaret etmek isterseniz de Halkevinde bulunmakta. Halkevinin tam orası diye nitelendirebileceğim bir konumda olmakla birlikte dilersen whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsin, sana konumu atmaktan memnuniyet duyarım.

💡 Her zaman amacımız para kazanmak değildir, bir projen var ve nasıl bir yol izleyeceğini bilmiyorsan bunun içinde ofisime gelebilirsin. Kafanı kurcalayan ve içerisinden çıkamadığın sorunlarında sana yardımcı olmaktan memnuniyet duyarım. Merak ettiklerini birebir bana sorabilir, her türlü konuda desteğimi alabilirsin. Merak etme bunun için herhangi bir ücret ödeme gerek bile yok.

💡 Pek çok kez bu soru ile karşılaşıyorum. Uzaktan eğitim veya online eğitim setim var mı gibisinden. Aslını sorarsanız şuan yarım olan bir projem var ama onu bitirebilecek kadar bir zamanım yok. Bunun dışında ofiste birebir eğitim veriyorum elbette, bunun içinde bana yine 0542 771 16 33 nolu telefon numaramdan yada WhatsApp üzerinden ulaşabilir, birebir eğitim ile ilgili bilgi alabilirsin.

Bana ulaşabileceğin kanallarımı buraya bırakıyorum, daha fazlası için alt kısımdaki alanları kullanabilirsin.

📱 0542 771 16 33
🖨 info@biadammedya.com – info@alitasci.com.tr
🖥 www.biadammedya.com – www.alitasci.com.tr
📡 Kemalpaşa Mah. Ankara Cad. No:11 K:1 D:3 İzmit/KOCAELİ

İzmit Web Tasarım Sıkça Sorulan Sorular

İzmit web tasarım alanında faaliyet göstermemin yanı sıra pek çok e-ticaret web sitesine de ev sahipliği yapmaktayım. Bugüne kadar pek çok markanın e-ticaret sitesini hayata geçirmiş olmakla birlikte mevcut projeler üzerinde hala çalışmalarım devam etmektedir.

ücreti değişkenlik gösterebilmektedir. Bunun net cevabını verebilmek ne yazık ki mümkün değil. Bir proje için istenilenler, verilecek emek ve harcanacak süre gibi pek çok faktör bulunmaktadır. Tabiki bunun yanı sıra proje için istenilen altyapıda oldukça önemlidir.

Şuan kullandığım kişisel web sitemin altyapısını göz önünde bulundurduğumuz da WordPress kullanmaktayım ve bu noktada kendimi oldukça özgür hissetmekteyim. Markaların tercihlerine göre seçecekleri altyapılar değişkenlik gösterebilir. Buda doğal yoldan projenin maliyetini değiştirmekte ve etkilemektedir.

Kocaeli seo uzmanı olarak başta Kocaeli olmakta üzere Türkiyenin pek çok noktasında ki kişi ve kurumlara hizmet sunmaktayım. Asıl uzmanlık alanım olan web tasarım ve seo uzmanlığının yanı sıra;

📢 Ürün fotoğraf çekimi
📢 Mekan fotoğraflaması ve video çekimleri
📢 Promosyon ürünler ve kurumsal kimlik hazırlanması
📢 Grafik tasarım hizmetlerinin tamamı
📢 Dijital tasarım hizmetleri ( Sosyal medya post & story vb. )
📢 Sosyal medya yönetimi
📢 Sosyal medya reklamları ve optimizasyon hizmeti
📢 Pazar yerleri ürün optimizasyonu ve yönetimi
📢 E-Ticaret site yönetimi ve hata giderme
📢 E-Ticaret siteleri için olası problemleri çözme ve %100 başarı odaklı mentörlük

gibi hizmetler vermekteyim. Tabiki Kocaeli SEO Uzmanı olarak markaların Google aramalarda ki sıralamasını iyileştirmeye yönelik olarak yaptığım çalışmaların yanı sıra marka bilinirliğini arttırmaya yönelik olarak pek çok hizmeti de beraberinde sunmaktayım.

Bu hizmetlerimin tamamı ve daha fazlası tabiki seo hizmetimin içerisinde yer almaktadır.

whatsapp button
× Whatsapp üzerinden iletişime geçebiliriz!