İzmit Reklam Ajansı Hizmet 2020 Bi Adam Medya

izmit reklam ajansı
  • 16/03/2020
  • 2 Comments

İzmit reklam ajansı alanında faaliyet gösteren bir çok firma butik olarak her işi yapmakta ve müşterilerine çeşitli hizmetler sunmaktadır. Günümüzün en önemli konularından birisi olarak adlandırılan dijital pazarlama alanında ajansı olarak bizler de bünyesinde günden güne farklı ürün ve hizmetlerimiz ile birlikte başta İzmit olmak üzere Kocaeli genelinde ki tüm firma, kurum ve kuruluşlara danışmanlık hizmeti sağlıyor ve iş geliştirme kapsamında profesyonel çözümler sunuyoruz.

Bu makalemizde izmit reklam firmaları kapsamında yer alan ajansımızın sunduğu ürün ve hizmetleri sizlere sunarak bilgilendirme yapmak istedik.

izmit grafik tasarım
izmit grafik tasarım

İzmit Reklam Ajansı Bi Adam Medya

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi günden güne büyüyen dijital pazarlama alanında faaliyet gösteren Bi Adam Medya bünyesinde farklı ürün ve hizmetlerimiz ile birlikte İzmit reklam ajansı alanında eksiği katarak müşterilerimize profesyonel çözümler sunmaktayız.

İzmit Web Tasarım Hizmeti – Kocaeli Web Tasarım

En önemli alanların başında yer alan hizmetimiz ile birlikte başta İzmit olmak üzere Kocaeli genelinde tüm kurum, kuruluşlara danışmanlık hizmeti sağladığımız gibi kurumsal kimliklerini de inşa ediyor ve müşterilerine daha kurumsal hizmet sunmalarına öncülük sağlıyoruz.

İzmit tasarım alanında günden güne büyüyen potansiyel müşterinin tam olarak karşılanabilmesi için birbirinden farklı ürün ve hizmetleri bünyemizde barındırmamızın yanı sıra e-ticaret kurulumları, mevcut e-ticaret siteleri üzerinde ki geliştirmeler ve bakım hizmetlerinin yanı sıra iş geliştirme programı kapsamında mevcut konumda ki durumları analiz ederek daha iyi hizmet sağlayabilmek adına yol haritası oluşturma durumlarını da sağladığımızdan dolayı alanında ajansımız bünyesinde pek çok referansımız bulunmaktadır.

İzmit Sosyal Medya Uzmanı – Kocaeli Sosyal Medya Uzmanı

Sosyal medya ise günümüzün olmazsa olmaz pazarlama araçlarının başında gelmektedir. İzmit reklam ajansı bünyemizde sağladığımız hizmetlerimizin en önemlilerinden birisi olarak her müşterimize eksiksiz sunduğumuz tekliflerimizin başında yer almaktadır.

bi adam medya
bi adam medya

Sosyal medya ürün ve hizmetlerinizi sunabileceğiniz ve potansiyel müşterilerinize ulaşabileceğiniz en kolay yollardan birisidir. Günümüzde sosyal medyanın kullanım oranını düşündüğümüzde farklı pazarlama araçlarını göz ardı ederek sosyal medyayı daha ön planda tutmak ticari anlamda kazanç sağlamamıza olanak sağlayacaktır. İzmit sosyal medya uzmanı olarak faaliyet gösteren ajansımız da sizler de markanız ve ürünleriniz için danışmanlık alabilir, potansiyel müşterilerinize ulaşım sağlayabilir ticari satış hacminizi arttırabilirsiniz.

İzmit Seo Ajansı – Kocaeli Seo Firması

Günümüzün hiç şüphesiz ki yukarıda maddeler kadar önemli olan bir diğer konuda seo konusudur. Seo genel anlamı ile arama motoru optimizasyonu olarak adlandırılmaktadır. İzmit seo uzmanı olarak faaliyetlerimize devam ettiğimiz Bi Adam Medya bünyesinde günden güne büyüyen seo faaliyetlerimiz ile birlikte müşterilerimizin google sıralamaların da ki mevcut konumlarını iyileştiriyor ve rakiplerinin önüne geçerek google organik aramalarda müşterilerine ulaştırmayı hedefliyoruz.

Bu hedeflememiz ve çalışmamıza bağlı olarak yürüttüğümüz projelerimiz ve kapsamlı seo çalışmalarımız hakkında ki detaylı bilgiyi de dilerseniz ofisimize gelerek dilerseniz info@alitasci.com mail adresi üzerinden dilerseniz sitemde ki iletişim formundan veya 0542 771 16 33 nolu telefon numaram üzerinden alabilirsiniz.

kocaeli seo ajansı
ajansı

Seo genel olarak her firmanın, kurumun olmazsa olmazları arasında yer almaktadır. Bizler de kapsamında sağladığımız hizmetlerimiz ile birlikte hedeflerimizi, müşteri kitlemizi ve potansiyel hedef kitlemizi arttırmaktayız.

İzmit Grafik Tasarım Hizmetleri – Kocaeli Grafik Tasarım

İzmit reklam ajansı bünyesinde sağladığımız ürün ve hizmetlerimiz ile birlikte günden güne büyüyen ajansımız da izmit grafik tasarım hizmetleri de sağlamaktayız. Müşterilerimizin tüm grafik ihtiyaçlarını tek kalem üzerinden yönetiyor ve potansiyel tasarımlarını hayata geçiriyor, baskı süreçlerini takip ediyor ve anahtar teslim olarak teslim ediyoruz.

Grafik tasarım hizmetlerimiz kapsamın da; logo tasarım, kurumsal kimlik tasarım, broşür, açık hava reklamcılığı tasarımları, tabela tasarımları, kartvizit ve matbaa tasarımları hizmetlerini sunmaktayız.

izmit seo ajansı
ajansı

İzmit CRM Program Yazılımları – Kocaeli CRM Programlar

Bir diğer hizmetimiz ise büyük ve orta ölçekli firmaların olmazsa olmaz ihtiyaçlarının başında yer alan crm programlar gelmektedir. Mevcut satışını yaptığımız programların yanı sıra özel olarak tasarladığımız crm programlarımız ile birlikte siz değerli müşterilerimizin tüm süreçlerini tek bir ekran da yürütmesini ve ticaretlerini daha kolay idare etmelerine imkan sağlamaktayız.

Özel olarak tasarladığımız ve satışını yaptığımız crm programları öğrenmek ve fiyat bilgisi almak için 0542 771 16 33 nolu telefon numaram üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

kocaeli reklam ajansı
kocaeli reklam ajansı

Tüm ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha kapsamlı bilgi almak ve hizmetlerimizden yararlanmak için bizlere 0542 771 16 33 nolu telefon numaramız üzerinden ulaşabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.

Keyifli günler dileriz 🙂

About Ali TAŞCI

Merhaba Ben Ali TAŞCI 27.05.1993 Kocaeli/İzmit doğumluyum. Üniversiteyi Burdur Mehmet Akif Ersoy Ünviersitesi Gölhisar Meslek YÜksekokulun da Bilgisayarlı Vergi ve Muhasebe Uygulamaları bölümünde tamamladım. Uzun yıllardır WordPress altyapısını kullanarak web site tasarımı ve Photoshop ve Adobe İllustrator ile de grafik tasarım hizmetleri vermekteyim. Sosyal medya araçlarını aktif şekilde kullanarak kreatif tasarımlar ve müşteri gözünden bakma yeteneğimi geliştirdim. Kurumsal kimlik çalışmaları, site tasarımları, seo ve smm alanların da kurum ve kuruluşlara freelance olarak hizmet sağlamaktayım.

2 Comments
Pingback – Corona Virüs ve E-Ticaret İlişkisi 2020 | Ali TAŞCI 30/03/2020

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Please mark all required fields.

× Whatsapp üzerinden iletişime geçebiliriz!