Çayırova Web Tasarım Çayırova SEO Firmaları 2021

cayirova-web-tasarim
  • 22/08/2021
  • 1 Comment

alanında faaliyet gösteren firmamız ile birlikte sizler de dijital pazarlama ve e-ticaret alanında ki ihtiyaçlarınıza cevap bulabilir ve bu alanda ki tüm sorun ve problemleri tek çatı altında çözüme ulaştırabilirsiniz.

Çayırova Tasarım |

aramalarında sizler de bu sonuca ulaşarak şuan yazımızı inceliyorsanız aslında dijital pazarlamanın ne kadar önemli olduğunu ve istenildiği takdir de nerelere erişim sağlayabileceğinin canlı kanıtını görmüş oluyorsunuz.

Çayırova web tasarım firmaları aramasında siteme erişim sağlayarak bu yazıyı okuyorsanız aslında web sitesinin önemini ve işinizi büyütmek için ne kadar gerekli olduğunu da kendiniz farkediyorsunuzdur. Bunun için bu yazımın sonunda sizlerle güzel bir projenin başlangıcını yapabileceğimizi düşünüyorum.

cayirova-web-tasarim
cayirova--tasarim

Bir firmanın her zaman için kurumsal kimliğe ihtiyacı vardır. Bu gel – geç bir ihtiyaçtan ziyade ciddi anlamda üzerinde durulması gereken ve önemsenmesi gereken bir ihtiyaç olarak listenin başına ekleyebiliriz. Çünkü sizler de görüyorsunuz ki artık pandemi sonrasında insanların en fazla vakit geçirdiği alan web siteleri ve sosyal medya alanları olmuştur. İnternetin geçen yıldan bu yıla ortalama %12 arttığını biliyor muydunuz? Bu %12 size çok küçük gelebilir ama Dünya genelinde toplam da 300 milyon insana tekabül ediyor. Buda Türkiye gibi 5 tane daha ülke demek.

Bu noktadan baktığınız da oran bir hayli fazla değil mi? Peki bu 300 milyon insanın erişimine sizler de sahipken neden internette varlığınızı iyileştirmek için çalışmıyorsunuz?

Etrafınıza bir bakın, insanlar artık çarşı veya pazarlarda gezmekten çok elinde telefon ile bir yerlerde vakit geçirmeyi seviyor. Bu durumun en büyük nedenlerinden birisi de yine yukarıda belirttiğim gibi Dünya genelinde internet kullanımının artmasıdır. Sizler x firması olarak aramasında bana ulaştıysanız ben amacıma ulaştım demektir.

Peki ben amacıma ulaştıysam siz neden ulaşmayasınız? İşte bu noktada sabır, cesaret ve istikrar çok önemli. Bu yol uzun ve zorlu bir yol buna şimdiden hazırlıklı olmalı ama bir o kadar da istekli olmalısınız. Diğer türlü bu yola çıkmadan hiçbir zaman zorluklarla mücadele etmeyi öğrenemeyecek ve hiçbir zaman rakiplerinizden bir adım öne geçemeyeceksiniz.

Firması | Bi Adam Medya

Bi Adam Medya olarak özellikle Kocaeli-İzmit bölgesinde aktif olmamızın yanı sıra yukarıda da bahsettiğim gibi pandemi sonrasında Kocaeli geneline yayılmak durumunda kaldık, bu bizim istediğimiz bir durum olmadı inanın.

Pandemi sonrasında kişi ve kurumların ihtiyaçları ve internette ki eksikleri gün yüzüne çıktı diyebiliriz. Bundan dolayı bizler de bi adam medya olarak kişi ve kurumlara aktif olarak hizmet sunmak durumunda kalarak iş yükümüzü ve erişim ağımızı genişlettik. Bu yazı da bu ağın bir parçası olarak şuan sizin karşınızda.

Tabiki iş sadece yazı yazmak mı? Hayır! Eğer size bunu söyleyen birisi varsa hiç dinlemeden uzaklaşmanızda fayda var. Hiçbir zaman yazı yazmak bir web sitesi açmak bir amaca erişmenize olanak sağlamaz. Dijital pazarlama bir ameliyat masasında ki doktorun görevi kadar stresli ve dikkat gerektiren bir durumdur.

En ufak hatalarınızda altından kalkamayacağınız ve geri dönüşü olmayan durumlara yol açabilir, hiç bir şey yapmazsanız da masada kalabilecek bir hasta gibidir. O yüzden işi uzmanları ile yapmalı, ne yaptığını bilen insanları tercih etmelisiniz.

Bizler bu güne kadar 100’ün üzerinde referansa hizmet vermiş dijital pazarlama ajansı olarak arasında da pek çok noktada söz sahibi olmuş ve olmaya devam etmekteyiz.

Bu arada bu noktaya kadar okumayı tamamlayıp artık iş yapalım diyorsanız sizlere hızlı bağlantı linki bırakıyorum. Resme tıklayarak firmamıza erişim sağlayabilirsiniz.

whatsapp button

Kocaeli web tasarım firmamız Bi Adam Medya web sitemize erişim sağlamak için ; https://biadammedya.com/ Tıklayınız.

İçeriğimizin sonuna doğru gelirken sizlere kısaca bir kaç cümle daha aktarmak istiyorum. Dijital pazarlama günden güne büyüyen bir deniz olarak düşünebilirsiniz. Yüzmeyi bilmiyor olsanız bile o suyun içine gireceksiniz.

Bu durumda sudan kaçacak mısınız ? Yoksa yüzmeyi öğrenmek için adım atacak mısınız? Bu yazıyı kelimesini aradıktan sonra buldunuz ve okuyorsunuz, bu noktaya kadar ulaştıysanız ben amacıma ulaştım demektir!

Sizler amacınıza ulaşmak için neyi bekliyorsunuz? Sizlere her noktada hizmet sunacak olan ekibimiz ile birlikte bugün çalışmaya başlayabilir kazanç kapılarını bugünden aralayabilirsiniz.

Unutmayın bugün değil, yarın geç olabilir.

1 Comment
Pingback – Darıca Web Tasarım | Darıca SEO 2021 | Ali TAŞCI 30/08/2021

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Please mark all required fields.

× Whatsapp üzerinden iletişime geçebiliriz!